Turkey support

nowly07nowly07 Posts: 24Member Beginner
edited June 2017 Community
Ben ; '' KaizenHype ''

Bu oyuna 2012 senesinden beri oyuncu olarak destek veriyorum bunun farkındayım. Hiç bir zaman hiç bir karşılık almadan ve Günümü , Saatimi , Ayları , Yıllarımı oyuna adıyarak geçti daha iyi bir oyun için daha iyi bir genel çağdaş kavramı için daha çok çabaladım 2015 yılında çarımın çalınmasıyla oyunu bıraktım fakat çok zaman sonra geri dönmeyi tercih ettim 2017'de tekrar başladım. Şuan 19 yaşındayım ve 18 yaşında ki bir insanın GM olması bana entresan geliyor açıkcası. Blackshot Turkey serverının kapatılmasından sonra buraya yani Blackshot EU geçmiş bulunmaktayız fakat Türklere verilebilecek geniş kapsamlı bir destek dahi bulunmamaktadır. Geniş kapsamlı destek için geniş kapsamlı dilleri kullanmayı bilen insanlar gerekiyor. Türkçe bilen ve onlarla çağdaş şekilde iletişim kurması gereken belirli oyun görevlileri alınması gerekiyor.

İyi oyunlar...
İyi eğlenceler...
image
 image

Comments

• nowly07nowly07 Posts: 24Member Beginner
    Türkiye bölümü içeren her hangi bir uyarı sistemi yada bildir geç göremedim?
    image
     image
  • NougaTGameMastersNougaTGameMasters Posts: 249BS GM Trainee
    Hello nowly07,

Please keep in mind that we are looking for turkish speaking GMs to provide an even better support for the turkish community.
    That being said in case you need any kind of support you can feel free to contact us in your mother tongue.

Regards,

GA-NougaT
    image
  • nowly07nowly07 Posts: 24Member Beginner
    I have set my heart to support both the Turkish and the British community. Since I do not have any time problems, I can give 24/7 full time support to the players. I'm very happy if you help me with this.
    image
     image
  • bluesatrolbluesatrol Posts: 0Member Beginner
    hello admin.Ben and my friends nexondayız.warrock Can you help with the process of moving.warrock for transport.please

Ben ve arkadaşlarım nexonda kaldık.Warrock için yardımcı olurmusunuz.
  • MrsFearlessMrsFearless Posts: 0Member Beginner
    İyi günler, Papaya Play'e bu hesap ile kaydoldum. Fakat hesap doğrulama kodu hiçbir şekilde gelmedi. Defalarca denedim. Kullanıcı adım: leydi06
  • MrsFearlessMrsFearless Posts: 0Member Beginner
    İyi günler, Papaya Play'e bu hesap ile kaydoldum. Fakat hesap doğrulama kodu hiçbir şekilde gelmedi. Defalarca denedim. Kullanıcı adım: leydi06 hotmail: leydi_0638@hotmail.com
  • ustad66ustad66 Posts: 4Member Beginner
     Azure Skyripper+
  • ramo3858ramo3858 Posts: 0Member Beginner
    oyuna giriş yapamıorum yardım lutfen
Sign In or Register to comment.