hesap taşınma ile ilgili

SonfofenkSonfofenk Posts: 1Member Beginner
merhabalar 
 uzun zamandır oyuna girmiyordum iş güç falan taşınıyormus hesabımı taşıdım fakat nxlerimde kaybolma olmuş bununla ilgili bilginiz var mı elimde hesabın ssleri bulunmaktadır. Az NX gitmemiş lütfen yardım edebilirmisiniz ?? 

Comments

• [HGM]BoldPilot[HGM]BoldPilot Posts: 104Member Trainee
    Merhaba,

Nx Cashler transfer edilmiyor,tamamı sıfırlandı.
    NX Cashler transfer edilmiyor.

İyi oyunlar
  • SonfofenkSonfofenk Posts: 1Member Beginner
    Fakat benim böyle bir konuda bilgim olsa 25k nx kullanırdım bekletmezdım ben sizde 25k nx istemiyorum sadece zararımı azaltın az bir zarar deyil lütfen sizden sadece bana yardım etmeniz.iyi günler
  • azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
    forumu takip etseydiniz nxleri kullanmanız gerektiğini öğrenirdiniz nexon formunda açıkca yazıyordu bende pek bişi yoktu gerçi 5k nx vardı paket aldım inboxda duruyordu açmadım bende uzun zamandır girmiyorum ancak arası sıra siteden haberleri takip ediyorum foruma bakıyorum bi değişik felan varmı diye bu tamamen sizin sorumsuzluğunuz kimse sizin hesabınızı yapmaz herkes kendi hesabını yapar zararınızı azaltacaklarını sanmıyorum geçmiş olsun :) 
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Sayın Sonfofenk, forumda bu konu hakkında bilgilendirmeler yapılmıştı. İstersen bilet göndererek bilgi alırsın fakat eski nakitlerin hakkında pek umut edici cevaplar alamayabilirsin. Kaybettiğin nakitler için çok üzgünüm. Saygılarımla...
    Nx Cashler aktarılmıyor.

Sıkca sorulan sorularda da daha önceden belirtilmisti.

This discussion has been closed.