Hesap Taşıma

azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
Papaya taşıdım hatta posta da duruyor 
"Hesap transferi tamamlandı" diye yazıyor bugün girmeyi denedim şifre yanlış diyor ve 
"Eposta Doğrulama" bölümünden eposta ile sorgulayınca e-posta geçersiz e-posta geçersiz felan diyor oyununda şifre yanlış diyor ne yapmam gerek.

Comments

• azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
    yetkili yokmu kardeşim burda 2 gün oldu cevap yazan yok retailler var okadar foruma giriyorum şifre ile oyunda yanlış diyor oyun için klavye almanca oluyor türkce seçiyorum almanca geliyor bir an önce düzeltilmesi lazım bu oyunu en fazla türkler ooynuyor en sona türkceyi bırakıyorsunuz bune saçmalık 

image
    image
  • mylayfmylayf Posts: 5Member Beginner
    Azak1996 eğer siteden üyeliğine girip de oyundan giremiyosan nedeni oyundaki İngilizce klavye olabilir.
    Bu yüzden ona dikkat et.Örneğin .'ya bastığında İngilizce klavyede / çıkar.
    Ve İngilizce klavyede . koyabilmek için ç'ye basman gerekir
    ondan değil usta ya klavye almanca oluyo zaten ama fark etmiyor ekran klavyesini almanca yapıp yazıyom yine şifre yanlış diyor 
  • mylayfmylayf Posts: 5Member Beginner
    Peki siteden giriliyo mu üyeliğine
    siteden giriyom tabi giremesem foruma neyle bağlancam aynı hesap zaten hepsi yoksa sisteminiz farklımı 
  • [HGM]BoldPilot[HGM]BoldPilot Posts: 104Member Trainee
    Hesabı tasıdınız,papaya play hesabı actınız ve foruma giris yapabiliyorsanız sıkıntı yok demektir.

Foruma giris yaptıgınız sifre ile oyun hesabı sifreniz aynıdır ve giriste kullanıcı adı olarak oyun ici karakterinizin adını yazmanız gerekmektedir.
This discussion has been closed.