WRC CEKEMİYORUM

rockduman24rockduman24 Posts: 6Member Beginner
wrc kodu aldım ama sistem baya değişmiş sadece mtcepin yazıyo oraya gırıyorum kodu kabul etmıyor kod elımde kaldı işleyemiyorum oyuna Lütfen ACİL yardım. SAYGILARIMLA İYİ OYUNLAR WARROCK AİLESİ

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Dostum öncelikle hayırlı alışverişler iyi oyunlar dilerim. Yardımcı olmak maksadıyla bir kaç resimler yardımı ile göstermek istiyorum.

Öncelikle oyuna giriş yaptıktan sonra nakit yüklemek için CHARGE sekmesine tıklıyoruz.
    image

Sonrasında satın alacağımız oyun sekmesine tıklıyoruz.
    image

Buradan ise ne kadarlık nakit kodu elimizde var ise onu seçiyoruz.
    image

Devamında işaretli olan kısma yani TECKCARD sekmesine tıklıyoruz.
    image

Ardından kontrolleri yapıp DEVAM sekmesinden ilerleyin.
    image

Son olarak resimde görülen yere pin kodunu yazın ardından, sözleşme koşulunu kabül edin, KONTROL ET sekmesinden işleminizi tamamlayın.
    image

Saygılarımla...
  • rockduman24rockduman24 Posts: 6Member Beginner
    Teşekkürler oldu 
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Ben teşekkür ederim. İyi alışverişler.
  • arda1515arda1515 Posts: 1Member Beginner
    bende bi kod aldım xgametr den fotoğraflardaki yerde benim wrc de 0 yazıyor ama kod elimde 10 tl lik
  • 1DeliTurK1DeliTurK Posts: 14Member Beginner
    teckcard şuan yok xgametr den cash aldım 100tl boşa gitti teckcard kalktımı yoksa bakımdamı
    Melih017
  • Melih017Melih017 Posts: 0Member Beginner
    Ödeme seçenekleri neden değişti xgametr'den cash aldım teckcard ödemesi yok oyuna nasıl wrc alıcam yardımcı olun acil.
    XGAMETR'ye 50 TL para yatırdım ama warrock oyununa gelince ürün bulunamadı diyor ve ödeme seçenekleri değişmiş teckcard ödemesi yaparak warrock oyununa wrc alıyordum şimdi teckcard olmadığı için oyuna wrc alamıyorum ne yapmam lazım acil destek :/
    XGAMETR'ye 50 TL para yatırdım ama warrock oyununa gelince ürün bulunamadı diyor ve ödeme seçenekleri değişmiş teckcard ödemesi yaparak warrock oyununa wrc alıyordum şimdi teckcard olmadığı için oyuna wrc alamıyorum ne yapmam lazım acil destek :/
Sign In or Register to comment.