FPS Drop sorunu !

uncledrew1uncledrew1 Posts: 1Member Beginner
Oyunda 130-140 fps alıyorum her haritada fakat düşmanla çatışmaya girince fps drop giriyor ve 1 saniyeliğine takılıyor. Bu durum çok can sıkıcı oluyor. 

Forumda ki tüm çözümleri denedim fakat bi yararı olmadı. Sistemim güncel, ısınma problemi de yok. 

Başka oyunlarda hiç böyle sorun yaşamadım. Sistemim;

Ekran kartı; NVIDIA GT740M  2 GB 64 BIT

İşlemci; Intel core i5 4200m 2.50 Ghz

Ram; 4 GB DDR3

Lütfen bi çözüm bulun

Comments

• BadMeetzEvilBadMeetzEvil Posts: 265Member Intermediate
    Bu konuda bir bilgim yok. Şirkete bilet göndermeyi deneyebilirsiniz. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Yetkili kişilerden bilgi almak iyi olabilir bilet ile. Saygılarımla
    BME TeamSpeak3 Server IP : ts.bmeclan.eu
    BME Clan Web-Site : bmeclan.eu
    BME Discord Server : discord.gg/wP5YCt6
  • uncledrew1uncledrew1 Posts: 1Member Beginner
    Başka yardım edecek kimse yok mu? oyunu oynayamıyorum
  • azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
    dostum laptop kullanıyosun ekran kartın ve işlemcin mobil çok büyük ihtimallede harddiskin ssd değil kullandığın hdd 5400 rpm ise takılma yapması normal harddiskden kaynaklı ssd ile veya daha yüksek rpmli hdd ile dene çözülcek.
    BadMeetzEvil
  • BadMeetzEvilBadMeetzEvil Posts: 265Member Intermediate
    @azak1996

Çok mantıklı bir cevap, aydınlattığın için teşekkürler. Oyunda PC gücü, internet gücü ve itemler yani gerçek para yatırmak gerçekten çok önemli.
    BME TeamSpeak3 Server IP : ts.bmeclan.eu
    BME Clan Web-Site : bmeclan.eu
    BME Discord Server : discord.gg/wP5YCt6
  • [HGM]BoldPilot[HGM]BoldPilot Posts: 104Member Trainee
    Oyundan degil de genel de sahip olunulan cihazlardan kaynaklı sorunlar,yukarıda durum acıklanmıs.

• egeemre74egeemre74 Posts: 0Member Beginner
    aslında alt yapıda önemli arkadaşlar bakın nexon oyunu ilerletmiyordu ama nexon iyi bir şirket bilinen bir şirket alt yapısı çok iyi ama papaya play bilinmeyen kötü bir şirket adamların alt yapısı kötü farkındaysanız nexonda fps düşüşleri yok ve papayada ani kasmalar fps düşüşleri hatta birde zombi de ekran kararlaşma hatası falan var alt yapısı kötü olduğundan  bunlar oluyor kardeşim ya bundan değilse masaüstü bilgisayardan oyna fakat bu problem papayadan dolayı warrock zaten kapanacak oyuncu miktarı fazla alınamadıgından yakında kapatacaklarını söylüyeceklerdir. yani bitmiş oyunu oyuncusu kalmamış oyunu oynamaya gerek yok
  • arxly100arxly100 Posts: 0Member Beginner

TEKNOKING/AMD Ryzen 7 2700X/GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB GDDR6/16GB DD4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar

bu pc ye sahıbım ve oyun ıcınde butun maplarda 150 140 arası fps alıyorum ama gel gelelım karsımda bı rakıple karsılastıgım zaman fps 20 30 lara dusuyor ve anlık kasma donma oluyor sadece warrockta yasıyorum bu sorunu bu konu hakkında bana yardımcı olucak bı arkadas varmı acaba yada bıletmı atmam gerekıyor bu konu hakkında
Sign In or Register to comment.