Yardım Rehberi

HGMClimaxHGMClimax Posts: 135WR GM Trainee
edited March 2020 Turkish
Merhaba Askerler,

Aranızda bunları bilmeyenleriniz olabilir bu yüzden size yardımcı olabilecek birkaç şeyden bahsetmek istiyorum;

1- Resmî War Rock Discord sunucusunu kullanarak oyuncularla konuşabilip, etkinliklerden, duyurulardan daha kolay haberdar olabileceğiniz gibi, HGM'lere sorularınızı sorabilirsiniz veya oyuncu raporlayabilirsiniz. Verilen davet bağlantısından katılabilirsiniz (Her soruya cevap verilemeyeceğinden dolayı bazı konulardan ticket atmanız gerekebilir).

2- Bazı resim yükleme sayfaları düzgün çalışmadığından dolayı (örneğin hizliresim), foruma resim yüklerken herkes için çalışan bir resim yükleme sitesi kullanmanız gerekmektedir.
Forum'da bu resimleri kullanacağınız zaman, yüklediğiniz resime sağ tıklayın > resmi kopyala > direkt olarak yorumunuza yapıştırın.

3- Ticketlarda videoları ticket'a yüklemek yerine YouTube gibi sitelere yükleyerek bize atmanız gerekmektedir.

4- Bir oyuncuyu rapor edeceğiniz zaman ekran görüntüsünün veya videonun üzerinde hiçbir şekilde oynanmamış olması gerekmektedir.

Not: Bu maddelere ileride eklemeler yapılabilir, eklenmesi istediğiniz bir şey varsa bana veya [Mod]Havana'ya özel mesaj yolu ile forumdan veya Discord'tan ulaşabilirsiniz.

İyi günler!
TankTesla
This discussion has been closed.