Hileler neden ban yemiyor? 10 senedir halen hile var

palamut2palamut2 Posts: 1Member Beginner
edited July 2018 Turkish
Bu serefsizler halen nasil oynuyor yani bunlara nasil taviz veriliyor anlamadim SİLİNDİ bu nedir lan oyun bitmis halen adamlar at kossturuyor arkadasim siz gerizekali misiniz chams gps hilesini gectim bir oyunda cheat engineyle 10 sene sonra halen nasil hile yapilabilir adam bir takla atiyor 4 takla boyu gidiyor saka gibi takla atiyor 4 kisi pesinden kosup yetisemiyor  k1 silahi kafaya bile atsan 2 mermide zor oldururken adam govde 2 mermide aliyor siz mal misiniz yoksa isinize mi gelmiyor ? kimsenin umrunda degil ama ben yazacam hileleri 

oncelikle su ziplayip 5 6 metre yol alma olayini kaldirmazsaniz harbi ozurlu oyunu yapmissiniz onu soyleyim de

Lonelywolf : nick bu belli yeni car acmis banli bir serefsiz.Abartisiz tek taklayla 3 4 takla yol gidiyor sag sol lean olayini bile asiri hizli yapiyor karakter o kadar seri kafayi saga sola cekmez. bunlari bebeye gosterseniz anlar adam oyunun icine sicti atti halen tik yok
soruyorsun bilgisayarim iyi diyor ulan ne alaka o zaman bizim uzaya gitmemiz lazim iyi dedigi bilgisayar da gtx960 ile 3.4 ghz buyuk ihtimal 2600 islemci :D bilgisayari iyi olan hizli gidiyorsa bu oyunu direk kapatin.Adam bariz bariz hile ile oynuyor

Trsoloturk: bu SİLİNDİ oksijen israfi aksamlari denk geliyorum hile aciyor ozellikle aksamlari .bu pic 3 mermide oldurmeyen silahi ki normal sartlarda kol bacak govde derken 10 mermide anca oluyor adamlar lagdan bu SİLİNDİ 2 mermide vuruyor leveli de yuksek kimse oyunculuk demesin ne oyuncular tanidik biz alakasi yok

bslovely : bu yabanci SİLİNDİ claniyla beraber bg takiliyor montana.adam deagle ile hic sektirmeden binadan binaya yani 2 ana base binasindan digerine sektirmeden 2 atiyor. onu gectim k1 famas gibi tariyor. oyle hizli mermi geliyor ki k1le tek yemis hissediyorsunuz. kafaya da vurmuyor hs orani %15 bu SİLİNDİ ona ragmen 2 atiyor.claninda mrheavyx thabest denen 2 SİLİNDİ daha var onlar da SİLİNDİ  var ama bu bslovely denen SİLİNDİ tam olarak hiledir 

yohaters denen SİLİNDİ  anlatmaya gerek yok girin gorun 144 hz pc iyi bilmem ne gecin bu bebe hikayelerini

foxfox90i bu picSİLİNDİ  aksamlari hile aciyor tr saatine gore aksamlari. Bu da ayni teraneyi okuyor. Pc iyi diyor i9 islemcim var diyor SİLİNDİ .Kdsi 1.10 gibi olmasina ragmen ben eslyim pc iyi siz benim karsimda cerezsiniz gibi salak sacma bos muhabbet yapiyor simdi detayli anlatacam

Arkadaslar pc iyi mevzusu hikaye.Bu oyunu core duo e7500 ve hd 5770 islemciyle en son fpsde yani 140da oynarsiniz.

140 fps ustune cikan hizlaniyor.Oyun normal sartlarda izin vermiyor.Hile hurdayla cikiliyor
Benim deneyip tam olmasa da sonuc aldigim su

Islemcinizin fsb degerini dusuruyorsunuz.100 fsb ise 95 yapiyorsunuz.Pc acilinca 95i tekrar 100 yapiyorsunuz.Full m60 taradim 3 sarjorde 6 saniye azalma gordum ovc halen var yani.

2. olarak cheat engine baglanmiyor veya oyunun onceligi arttirilmiyor.Arttirabilirseniz direk oyun 140 fpsyi geciyor ve acayip hizlaniyor.Arttiramadim ancak cheat engine bagladim.Speed hack ile %10 artis yaptim yine 4 5 saniye sarjor azalmasi gordum ama oyun hata verdi bir sure sonra.Nasil yaptigimi sorarsaniz mutant silme ve suspendleme yapmayi bilenler yapar.SİLİNDİ  cheat korumasi hicbir ise yaramiyor anticheat tamamen bos direk suspendleyin oyunda istedgiinizi yapin

Bunlari niye yazdim.Benim hile hurdayla isim olmaz bilirim ama yapmam.Oyunu severek yillarca oynadim ve tekrar girdim 2 haftadir oynuyorum bu kadr rezillik olmaz.Oyunun SİLİNDİ  bitirmissiniz ama halen hile hurda girla.Saka gibi SİLİNDİ 
Soylenince pc iyi demeleri agiz birligi yapmis gibi.Bu kadar SİLİNDİ  olmaz
Pc iyi falan alakasi yok aciklamami yaptim deneyin gorun pcnizi yakmadan.

Su oyunu duzeltemiyorsaniz komple kapatin insanlari umutlandirmayin
TankTeslaxxxMAKBERxxxlfulyalxStunneRizeLi35

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Samimi olmak gerekirse gerçekten nokta atışı yapmışsınız. Bahsi geçen oyuncuların hakkında bende iyi düşünmüyorum, oyun içerisinde anlattığınız gibi bariz  olarak değişikler. Saygılarımla...
    xxxMAKBERxxx
  • xLazPrO61xLazPrO61 Posts: 24Member Beginner
    Forumdaki en haklı konu budur.
    xxxMAKBERxxx
  • LUULLULUULTLUULLULUULT Posts: 14Member Beginner
    Şu 2 mermide gövdeden vurma olayına bir açıklık getireyim. Sabahın erken saatlerinde ve gece geç saatlerde serverdaki oyuncu sayısı az olduğundan bullet registration yani mermilerinizin adama gelme oranı yüksek olur. Bu yüzden adam öldürmeniz de bir hayli kolaylaşır. Bunun ovc ile bir alakası yoktur. Ben sabah saatlerinde oynadığım zaman genellikle daha kolay adam vururum çünkü mermilerim adama daha iyi isabet eder.İnternet hızınız da buna etki eder. İnternetiniz ne kadar hızlıysa mermilerin adama isabet etme doğruluğu da artar. Ayrıca sunucuya yakınlık da etkili. Papaya sunucusuna yakın yerdeki ülkelerden oynayan oyuncuların (Almanya,Hollanda,Fransa,İtalya)  biz türklere göre adam vurma kolaylığı daha fazladır çünkü dediğim gibi sıktığı mermilerin adama gelme yüzdesi bize göre daha fazladır. Ha bu arada takla atma hızına bir şey diyemeyeceğim çünkü o konuda size hak veriyorum. Taklası çok hızlı oyuncular gördüm. Bunlar da muhtemelen script dediğimiz programı kullanıyor olabilirler. Oyunda script kullandığını düşündüğüm bir çok oyuncu mevcut. Umarım sizi aydınlatabilmişimdir.
  • xLazPrO61xLazPrO61 Posts: 24Member Beginner
    Kardeşim ne alakası var internet hızıyla? Oyunda turnuva odasında farklı farklı ülkelerden bir çok oyuncu oluyor odada soloturk varsa 10 kere finale kalıyor 9 unu kazanıyor ama adam Türkiyede yani bunun internet hızıyla falan bir alakası yok ap açık ovc kullanıyor bizim adminlerde uyusunlar :D cümlenin doğrusu aslında şu adminlerde bizi uyutsunlar :)) oyuna yazık ediyorlar.
    lfulyalxxxMAKBERxxx
This discussion has been closed.