çektiğimiz cash hesaba geçmiyor

MukanKaganMukanKagan Posts: 7Member Beginner
25 tl lik cash çektim iş bankası üzerinden hesaba havaleyle , hesaba bir türlü geçmedi. gpayı arıyorum biz siteye yolladık diyor parayı , bu sorunu nasıl halledebiliriz???
BadMeetzEvil

Comments

• BadMeetzEvilBadMeetzEvil Posts: 265Member Intermediate
    Merhabalar. Şirkete bilet göndermeni tavsiye ediyorum. Yetkililere sorunu açıklarsan bir çözüm bulunur belki. Aşağıya link bırakıyorum buradan deneyebilirsin. İyi oyunlar

TankTesla
    BME TeamSpeak3 Server IP : ts.bmeclan.eu
    BME Clan Web-Site : bmeclan.eu
    BME Discord Server : discord.gg/wP5YCt6
  • MukanKaganMukanKagan Posts: 7Member Beginner
    DENEDİK KARDEŞ HERŞEYİ DENEDİK ...

bu aralar cash yükleme zahmetine girmeyin , dün 20 tl yükledim hesaba geçmedi  , Gpayı arıyorum biz siteye parayı yatırdık diyor , siteden ticket atıyorum xsollayı ara onlarla görüş diyor , xsollayı arıyorum bankan izin vermedi felan ayağı çekiyor ...  bugün sırf denemek için 5 tl yatırdım aynısını yaptılar hesabıma geçen bişi yok . SONUÇ İKİ GÜNDE BANKA HAVALESİ YOLUYLA 25 TL BUHAR OLDU. CASH MASH ÇEKMEYİN PARANIZADA ÇÖKEMEYE BAŞLADILAR...
  • RosenweissRosenweiss Posts: 41Member Beginner
    Aracı sitelerden çekmeni tavsiye edebilirim, örnek vermek gerekirse GameSatis,XGameTR bu siteler E-Pin kod sistemi ile calisir, ayni sekilde alirsin hesabina girersin. 8-9 yildir alisveris yapiyorum bir problem yasamadim
    TankTesla
    Rosenweiss 

Sign In or Register to comment.