Şikayet - Aşırı Küfür

SelimOrhanSelimOrhan Posts: 0Member Beginner
edited August 2018 Turkish
Gerçekten her oyunda artık bıktık bundan.

Ben yıllar önce WarRock oynardım zaten tekrar açıldığını yeni gördüm nitekim iyi oynamak suç. Ne anamız kalıyor ne bacımız. Buna müdahale edecek kimse var mı?

Comments

• HGMClimaxHGMClimax Posts: 135WR GM Trainee
    Merhaba @SelimOrhan,

Forumu şikayet aracı olarak kullanmak normalde yasak ama bu seferlik gönderdiğiniz ekran görüntülerini kabul edeceğim.
    Gelecek sefer bize bir ticket atın. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize ticket atabilirsiniz:

Küfür edenler 7 gün boyunca susturulurlar. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak diğer kurallara da göz atabilirsiniz:

Saygılarımla,

[HGM]Climax
    TankTesla
  • CILGINAGACILGINAGA Posts: 36Member Beginner
    oyun içinde bende küfür ediyorum. oyun içinde onlarcası var örnek. ovc nin dibine vurmuş tek atıyor öldürmek için. ben iyiyim iyi oynuyorum sen eziksin diyor. sonra gelde küfür etme. kimi yerde kayıyor. kimi havada zıplıyarak gidiyor yere deymeden. herif duvarın içinden geçiyor ikaz ediyorsun laf yapıyor atarlanıyor. ee neden küfür ediyorsun 2 saat oyun oynuyacam ovc yapıp iyi oynadığını sananlar yüzünden beziyorum. 
    TankTesla
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Ben her zaman diyorum , küfür eden neden ediyor ve küfür ettiren de neden ettiriyor iyi araştırılmalı. Saygılarımla...
  • hasanselcukmerthasanselcukmert Posts: 0Member Beginner
    premıum uyelık ıcın premıum almak sartmı mesala paketlerden hjerhangı bırını alsakta premıum olurmuyuz 30 gun boyunca
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Markette premium içeren paketler bulunuyor. Premium ile beraber güzel eşyalar da elde edebilirsin dostum. Saygılarımla...
Sign In or Register to comment.