Resques -Cynthia - Yusuf hepsi aynı eleman

BuminKaganBuminKagan Posts: 15Member Beginner
Burdan oyununun adminlerine sesleniyorum , Resques -Cynthia - Yusuf  denen bu elemanın bu oyunda ovc kullanarak oynadığını sağır sultan bile biliyor ama hala bu eleman hakkında bir işlemde bulunmadınız , kendisi daha önce free killden ban yemiş bir elemandır ... vazgeçtik ovcsinden birde oyunda millete küfür ediyor , sizlere ss alıp ticketda yolladım hala bi tık yok , kim neden bu kadar savunuyor bu elemanı ? oyunda bir kaç oyuncuyla adminler arasında ahbap - çavuş ilişkisi olduğu dillendirilmekte uzun zamandır , yoksa söylentiler doğrumu ?

Bunun gibi 3-5 hilebaz yüzünden oyun tadını yitirmiş durumda malesef ... Hala bu oyunda yetkili birileri varsa gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Comments

• sweetkinq22sweetkinq22 Posts: 33Member Beginner
    @xkanrevan; daha çok ağlamaya devam edersiniz. @buminkagan sen de ağlamaya devam et ben burdayım..
  • HGMClimaxHGMClimax Posts: 135WR GM Trainee
    Merhaba @BuminKagan,

Defalarca OVC yapmanın artık mümkün olmadığını belirttik. Eğer bir kullanıcıyı raporlamak istiyorsanız kanıtları ile beraber bize ticket atabilirsiniz. Forum burası için uygun bir yer değil. Aynı şekilde memnun olmadığınız HGM'leri de rapor edebilirsiniz kanıtları ile beraber. 
    Kullandığınız dile de dikkat edin, oyunda olduğu gibi burada da kurallar mevcut.

Saygılarımla,

[HGM]Climax

kesdelicli
This discussion has been closed.