Bug tan dolayı engellenme

rambo4477rambo4477 Posts: 10Member Beginner
Ya kardeşim hesap benim ve babam da oynuyor ben oynarken gördü alıştı iyi silahlar filan var yeni hesap kabul etmiyor ve oynarken kaçış modunda kapılardan filan geçiyor defalarca geçme dememe rağmen madem böyle bi bug var halledin ya ben sizin açığınızın yüzünden 2 de bir engellenmek zorunda mıyım? halledin şunu ya yeter artık 

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    rambo4477, almış olduğunuz ceza için üzülmedim açıkcası. Escape modu oynarken sürekli sağlam kapılardan geçip duruyorsun bu hareketin için ceza alma olasılığın zaten yüksek, sürekli aynı hareketleri yapman sinir bozucu. Ve umuyorum ki akıllanmışsındır, cezan hafifletildiği veya kaldırıldığı zaman lütfen escape modunda bizlere uyum içinde oynarsın. Saygılarımla...
  • rambo4477rambo4477 Posts: 10Member Beginner
    Tamam da kardeşim sonuçta bu oyunun hatası ve bu hatayı oyuncunun oyun hatalarını kullanması yasaktır diyerek hatayı örtüyorlar ellerinde olan bişi bu düzeltebilirler  oyun papaya ya geçtiğinden beri yok ovc düzeltildi yok silah güçleri ayarlandı bunlarla uğraşıcağına bu hatayı düzeltsin bu yaptıkları oyuncuyu oyundan soğutmaktan başka bişi değil haksızsam haksızsın deyin 1 bug u düzeltmek zor olmamalı
    Bazı konularda haklı olduğunuzu düşünüyorum fakat bir hatadan sürekli faydalanmak iyi değildir. Bir kaç kez olmuş olabilir. Ama siz kasıtlı ve bilinçli yaptığınız için size sitem ettim. Muhtemelen cezanız 3 yada 7 gün olabilir. Siz yine de destek ekipten cezanız hakkında detaylı bilgi edinin. Lütfen cezanız bittiği zaman daha huzurlu ve eğlenceli oyunlarda buluşmak üzere...Saygılarımla.
  • rambo4477rambo4477 Posts: 10Member Beginner
    Farkındayım haksızlık olduğunun fakat dediğim gibi tek hesap 2 oyuncu olunca böyle şeyler olabiliyor :) birde anlamadığım şey hani ovc düzeltilmişti millet çatır çatur ovc
    Bence de bahsetmiş oldunuz büyük bir sorun. Gerekli denetimlerin çoğaltılması hepimiz için faydalı olacaktır. Saygılarımla.
  • HGMClimaxHGMClimax Posts: 135WR GM Trainee
    Merhaba @rambo4477,

Kurallara uymadığınız taktirde, hesaba karşı işlem yapıyoruz, hesabı kullanan kişiye değil. Ayrıca hesap paylaşımı yasaktır ve hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz.

Hesabınızın kapatılmasına sebep olabilecek yasakları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Saygılarımla,

[HGM]Climax
    TankTesla
Sign In or Register to comment.