Yenilenen Haritaların Rezaleti

faventzfaventz Posts: 0Member Beginner
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi günler. 2007'den beri warrock oyuncusuyum. 2007'den beridir geniş alan oynuyorum. Gördüğüm kadarıyla oyunda çok az oyuncu kalmış, onlar da eskiler. Ancak bu son gelen güncelleme ile Cantumira, Pargona East, Thamugadi mapleri değişmiş. Tanıdığım yabancı oyuncular da bu haritalara hakaretler ediyor. Minimum 10 yıllık haritalar artık warrockla özdeşleşmiş haritaları neden değiştirdiniz ki? Bir iki zevkimiz vardı onu da bozmuşlar. Böyle var olan haritaları bozmak yerine yenisini getirseniz olmaz mı? Cantumira'da derberan ana basesinden kaçış yok. Önü bomboş olmuş, bir de yeni helikopter getirmişler, alan yeniyor zaten. Hiç adil değil, nefret ettim mapten. Sonra P.east'a chunma getirmişler, o da ayrı rezalet. Thamugadi'nin baseleri değişmiş, can, mermi doldurma yerleri değişmiş. Hepten rezillik olmuş. Lütfen haritalardaki son güncellemeleri geri çekin. Oynayan 3-5 kişiyiz zaten, bizlere de bıraktırmak zorunda kalmayın.

#Songüncellemegerialınsın

Comments

• saranzayasaranzaya Posts: 32Member Beginner
    Haritalar konusunda şahsen hepsinin yenilenmesi gerekiyor. Haritalar tamamen sniper için yapılmış gibi. Baseden base gözüküyor. Küçük, büyük harita fark etmeksezin rekabetçi odaklı yapılması gerekiyor. Ama ben söylediğim önerilerin pek dikkate alındığını düşünmüyorum. Vertigo games yavaş çalışan bir şirket. Eskiden free to play yaygınken para kazanmış bu parayı düzgün yönetmediğini düşünüyorum. İyi bir şirket baskı yaparak oyunu düzeltmeye çalışır. Ama pek caba göremiyorum. Elde kalan oyuncuyu nereden sömürürüz diye skin çıkarıyorlar sadece.
    Silence is the most powerful scream.
  • pipilat53pipilat53 Posts: 3Member Beginner
    Thamugadiyi hangi salak yaptiysa chunma karsi basedeki heliyi vuruyor 
Sign In or Register to comment.