steam

azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
hocam steam için ayrı bi server mı olacak yoksa steam aracılığı ile yine mevcut servera mı bağlanacak millet birde steamde ne zaman yayınlanacak steam ile mevcut servera bağlanılacaksa tutmaz millet girince bi bakacak millette 150 çeşit silah var çıkacak :D 

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Duyduklarıma göre oyun aralık ayının son gününe kadar steam için beklemektedir. Steam kullanıcıları direk olarak normal oyuncu kitlesiyle buluşamayacak. Hediyeler verilip ve bir kaç görevlerden sonra sanıyorum hep beraber olabileceğiz... Saygılarımla.
  • azak1996azak1996 Posts: 19Member Beginner
    cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. 
    valla hocam gamefirstten beri oynuyorum ara verdiğimde oldu bi çok hesap değiştirdim en son bu ID ye sahip hesabım vardı oda ban yedi :D hak ettik tabi sağlık olsun, geçen yine bi gireyim dedim yeni hesap açtım valla millet uçuyor baya hızlılar yani, birde oyunda nexon zamanından kalma herkeste retail var hal böyle olunca kendimi yeni oyuncu yerine koydum ben bu oyunu oynarmıyım diye oynamam :D o yüzden steam ile mevcut servera bağlanacaksa millet yine fark eden bişi olmaz benim gibi girer 3-5 el atar oyunu silerler  :D yani demem şu ki steam için farklı server olmalı

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Steam için tek bildiğim bu. Sanırım sunucu farklılığı olmayacak. Papaya dinar ile retail satışı çok yaptı bunları değerlendirenler süresiz eşyalara sahip oldular, ilerki zamanlarda tekrar gelebilir takip etmek lazım :)   Saygılarımla.
  • 1damardan11damardan1 Posts: 0Member Beginner
    Merhaba iyi forumlar  warrock u  çok eskiden oynamıştım hile olayları fazlaydı havada uçan adamlar falan vardı bırakmıştım şuanki durumu nedir bilmiyorum warrock un steam e geçiceğini öğrenince başlamayı düşünüyoruz z tarzı oyun oynuyan 20-25 kişilik klanız steam olunca fikrimiz başlama yönündeydi ama eski wr ile birleşik olucakmış sanırım farklı kanal veya sunucu mu eski oyuncular ile aynı mı olucak  az bir zaman kaldı son durum nedir bilgisi olan yazabilirmi
Sign In or Register to comment.