cash

cigilipubcigilipub Posts: 6Member Beginner
beyler nasıl cash alabilirim bilen varmı hiçbiryerden cash bulamıyorum bilen lütfen yardımcı olsun

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Kredi kartı yada banka kartı ile alınabilir diye biliyorum. Son zamanlarda değişiklik var mı bilmiyorum saygılarımla...
  • owner2896owner2896 Posts: 3Member Beginner
    kredi karti ile alacaksiniz sitelerde epin satilmiyor artik giris yapinca menude cash magazasi baglantisindan girip warrock u seciyorsunuz gelen sayfadan almak istediginiz cash paketini secip kredi kartiniz ile aliyorsunuz
    llfr4nll
  • cigilipubcigilipub Posts: 6Member Beginner
    ama dolar bazında çıkıyor sıkıntı olur mu ben dolar kullanmıyorum düz bir kredi kartıyla alabilir miyim ? ayrıca oyun steam de yeni hesap açmaya zorluyor eski hesabıma giremiyorum aldığım o kadar kalıcı silah level hepsi boşa mı gidicek bizim hesapları da steam e aktarılmalı 
  • owner2896owner2896 Posts: 3Member Beginner
    şöyle söylim ben steam üzerinden oynuyorum ve steam sunucu sanıldığı gibi kalabalık değil steamden oynayanlar global sunucuyuda görüyorlar yani sizin hesabınızın olduğu sunucu e haliyle orası kalabalık olduğu için steamden girenlerde globale giriş yapıyor.

hesap ayarlarından para birimini TL olarak ayarlarsanız sanırsam dolar bazında çıkmayacak dolar bazında çıksa bile hesaptan TL karşılığı düşer denemek lazım onu tam bilmiyorum enson wrc yi steam bakiyesi ile aldım
    llfr4nll
  • HGMClimaxHGMClimax Posts: 135WR GM Trainee
    Merhaba @cigilipub,

Maalesef, Papaya Play hesapları Steam'in hesap politikası sebebiyle Steam'e aktarılamaz. Oyunu Steam üzerinden oynamak için yeni bir hesap açmak durumundasınız. Mevcut hesabınız ile Papaya Play başlatıcısı üzerinden oynayabilirsiniz.

Alışveriş yaparken ödeyeceğiniz miktarı Türk lirası cinsinden görmek için aşağıdakileri uygulayın;
    Hesabınıza giriş yapınız ve aşağıdaki bağlantıya tıklayınız: https://www.papayaplay.com/user/myaccount.do

Daha sonra hesap detayları kısmından, para biriminizi TRY - Turkish olarak değiştirin ve gönder butonuna tıklayınız. Değiştirme konusunda aşağıdaki resimden de yararlanabilirsiniz:

İyi günler.

[HGM]Climax
    TankTesla
Sign In or Register to comment.