Bu saçmalıklarınız ne zaman son bulacak?

erythrae35erythrae35 Posts: 3Member Beginner
Merhabalar,

Öncelikle ofansif konu başlığı için özür dilerim ama artık cidden yetti.
Sözüm görevli olan yetkililere değil, bu oyunun finansal dengesini sağlamaya çalışan, gözü paraya doymayan oyun yayıncısına olacak... 

Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durumları fırsata çevirerek, soygun yapmaya devam edin, günden güne oyuncu kaybediyorsunuz ve bu da oyunun sosyolojik bakımdan sarsılmasına neden oluyor... 
Oyunda zengin olan oyuncu çok zengin(Eşya bakımından), fakir olan oyuncusu ise çok fakir oluyor, ORTASI YOK. Dinar ile karakter geliştirilebilecek hiçbir olanak yok... Bunu artık anlasanız ve bir şeyler yapsanız iyi olur. 

Ayrıca, geniş alan savaşında getirdiğiniz uçak irtifası sınırı da oldukça saçma. Ne alaka yani? 
Gerçek hayatta bir öğrenci pilot olarak söyleyeyim; bombardıman gibi strateji gerektiren ve savaş bilgisini destekleyen en önemli faktör, uçaklar için; İRTİFA'dır. Mayın alanlarının genişletilmesi konusunda da daha önce öneri yapılmıştı, mayın alanı uyarısından doğru düzgün serbest uçuş bile yapamıyoruz. 

Bugün oyunda olduğum 1 saatlik sürede 35-40 oyuncu, SADECE PREMIUM ÜYELERE olan şans kutusundan permanent silahlar kazandılar, bu şans kutusu eskiden herkese açıktı...

Sizin gözünüzü para bürümüş... Yazık. 

"Bu kadar şikayet ediyorsan, oynama kardeşim" dediğinizi duyar gibi oluyorum. Asla! Bu oyun için emeğini ve vaktini veren birçok dostum, arkadaşım, kardeşim gibi oyuncu haklarını ve eşitliğini savunmaya devam edeceğim ve bu isteklerin takipçisi olacağım. 

Umarım kısa sürede, bu saçmalıklardan sıyrılmış, sıcak, samimi ve güzel oyunların olduğu bir War Rock ile karşılaşırız. 

Saygılarımla,

Erythrae

TankTeslafreiburg

Comments

• CILGINAGACILGINAGA Posts: 36Member Beginner
    irtifa konusu çok iyi oldu. ya irtifayı düşürecekler yada uçak hangi irtifada olursa olsun kilitlene bilecek silah yada araç koyacaklar. bazen oyunda karşılaşıyorduk. uçak ortalıkta yok kilitlenecek silah yada araç yok. uçağın içindeki haritaya bakarak rastgele aşağı bomba salıyor. rastgele bombalayıp kd kasmak hoşuna gidiyor sanıyorum fakat sizlerin rastgele sonsuz yükseklikten attığınız bombalardan çok kişi rahatsız. irtifa sınırı çok güzel oldu. iki seçenek vardı. 1: irtifa sınırlandırılacak 2 : her irtifada kilitlenebilecek silahlar gelecekti. birde şu sıkıntı var. bağzı haritalarda uçaklar 2 stınger ile düşerken bağzı haritalarda 4 stinger ile düşüyor ?? helikopterlerde saçma oyunda stinger atıyorsun helikopter isabet almıyor . izlediğim askeri videolarda chunmadan yada stingerden kaçabilen helikopter görmedim 3 kişi beşerden 15 füze attık herifi vuramadık. bu nasıl saçmalık. 
    TankTesla
Sign In or Register to comment.