FAMAS RANDOM BOXLAR

SevkiBeySevkiBey Posts: 1Member Beginner
MERHABALAR. OYUN İÇİ MAĞAZALARDA SATILAN 5TH SLOT FAMAS RANDOM BOX VE 8TH SLOT RANDOM BOX ARASINDA NE FARK VAR ACABA? VE RET TARZI BİŞEYMİ ÇIKIYOR. UZUN SÜREDİR OYNAMIYORDUM VE BAYA DEĞİŞMİŞ OYUN. BİLGİLENDİRİRSENZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Efenim öncelikle aramıza tekrar hoş geldiniz.

5. yuva famas ; kesin olarak 3. yada 5. yuva  ülke versiyonlarını içeren süresiz olarak sahip olacaksınız. Bunun için yetkiliye görüşmekte fayda var , ben süresiz diye biliyorum :)

Ve 8. yuva Famas ; Famas camo ve ya milli versiyonlarından birini kesin süresiz alabilirsin. Bu 8. yuva faması kullanmak için 8. yuvaya sahip olmayı unutmayın... Saygılarımla.

• SevkiBeySevkiBey Posts: 1Member Beginner
    hoş bulmaya çalışıyoum :) Teşekkürler bilgilendirme için. deneyelim bakalım.
    Her türlü sorun, istek veya öneri için Wr Discord türkçe kanalına da bakmayı unutmayın. Cas canlı destek var :) Saygılarımla..
  • YbkopukYbkopuk Posts: 3Member Beginner
    Herkese iyi oyunlar aynı konuda bende merak içerisindeyim ona göre alışveriş yapıcam ama süresiz mi değil mi bilmiyorum kesinleşmiş bir bilginiz var mı varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum . Teşekkür ederim.
    Arkadaşlar Discord Warrock türkçe kanalından canlı olarak adminler bulunuyor. Her türlü derdinize deva olurlar :)
Sign In or Register to comment.