RETAİL SİLAH

ElectronicalistElectronicalist Posts: 11Member Beginner
 2 Adet 1'i famas navy camo dün gece saatlerinde gün saymaya başladı 2. ise xm8 timsah saymaya bastı ve bu perakendeci Böyle bir şeyin olması gerçekten üzücü ve bu olayın çözülmesini istiyorum neden yerlerinde bir uğraş vermeyi istiyorum böyle bir şey yaşanmamasını istiyorum diğer satın alınmadığınızı perakende olarak aynı durumda.

Comments

• ElectronicalistElectronicalist Posts: 11Member Beginner
    2 adet retail silahım gün sayıyor. biri dün gece saatlerinde başladı famas navy camo diğeri ise xm8 alligator ve attığım ticket a gerekli bir açıklama verilmedi ben bu retailleri nexon zamanında almıştım ve iyi de para veripte almıştım ve şimdi sanırım vermiceklerini söylüyor papaya gerçekten bu durum çok üzücü ve papaya ekibinin vurdum duymazlığı gibi geliyor böyle olucaksa oyunculara bu kadar alakasız oluncaksa bu oyuna bu kadar harcama yapmayalım gereğinin acilen yapılmasını istiyorum
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Bu gibi basit sorunlara papaya üstesinden gelmeli, retail silahlar yada eşyaların gün sayması çok üzücü ve sinir bozucudur. İnşallah durumuz açısından yetkililer ivedi olarak çözüm sunarlar. Saygılarımla...
    Electronicalist
Sign In or Register to comment.