Mute

abdurrahman23abdurrahman23 Posts: 6Member Beginner
edited May 2020 Turkish
Mehrabalar...

Arkadaşlar ben anlamıyorum elin polonyalısı bayrağına dinine küfür ediyor sen bi kere idiot tarzı bir şey yazdın diye mute yiyorsun. O adam da rahatça orada oynamaya devam ediyor. Bunu buradan rahatlıkla söylüyorum bir daha oyuna para yatırmicam. Bu muteyi bana veren adına her ne diyorsanız server görevlisi mi oluyor bilmiyorum eskiden beri oynuyorum ben böyle bir ayrım görmedim. Oyun zevki falan bırakmıyorsunuz. Mute yemesi gerek bin tane adam varken biz her zaman küfürleşenleri yatıştıralım, kötü söylemlerde bulunanlara uyarıda bulunalım fakat karşılığı mute olsun. 

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Efenim , yaşadıgınız sıkıntı için üzgünüm. Bende kendime hakim olamıyorum hileci ve emek hırsızlarını görünce. Saygılarımla...
  • abdurrahman23abdurrahman23 Posts: 6Member Beginner
    Ve şu an 10000 bin dk mute yedim. Teşekkürler
  • TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Aslında hiç birşey dememek lazım, hileci yada 0vc ne yaparsa yapsın. Öyle durum karşısında oyundan çıkmak en güzeli kötü söze gerek yok. Hiç yok yere haklıyken suçlu duruma düşüyoruz. Bilmem anlatabildim mi ... saygılarımla.
  • MODHavanaMODHavana Posts: 69WR GM Beginner
    Merhaba,
    Kufur için raporlar Discord üzerinden ya da ticket ile yapabilirsiniz.
    Şikayetleriniz varsa bunlarla ilgili de goruslerınızı tıcket sıstemı uzerınden iletirseniz yardımcı olalım.

[HGM]Havana
    TankTesla
Sign In or Register to comment.