HESABIM BANLANDI AMA NEDEN

vedatingovedatingo Posts: 1Member Beginner
Öncelikle merhabalar biraz uzun olacak vakit ayırdığınız için teşekkürler. 
Başlangıç olarak hesabım banlandı ticket attım Easy Anti Cheat'den dolayı permanent ban yemiş bununla ilgili bir kaç sorum var. Şimdi ben bilgisayardan çok anlamam ama daha yeni 13.000TL lik sistem kurdum ve arkadaşım i7 9700K aldırdı ki ovc yapabilmek için. Bilgisayarı kurarken biosa ovc yaptım dedi bende oyunda ovc den ban yer mıyım dedım hayır o senın bilgisayar parçanın özelliği ona karışamazlar ayrı program ındırıp ovc yaparsan ban yersın dedı bende tamam dedım. Şimdi dxdiag yazınca calıstıra işlemcı frekansı sanırım @3.6 falan yazıyor ama görev yonetıcısınde performans kısmında 4.97 gHz yazıyor(W10 kullanıyorum). Bundan ban yesem ovc mı yazardı yoksa easy antı cheatm mı aynı şekilde?
1-) Şimdi bu olay ban sebebi mi? Eğer değilse tekrardan atıcam ticket neden banlandı daha acık yazmaları ıcın
2-) Direk süresiz atılmış tıcket yağmuruna tutsam açabilirler mi hesabımı buraya da açık açık yazdım bilmiyordum eğer bu anlattıgım muhabbetten ban yedıyse
3-) Oyunda program ındırım ovc yapanlar varmış oyun yuklenırken kapatıp odaya gırdıklerınde açıyolarmış oyun onları banlamıyor da benım bılgısayar sıstemıme mı karısıyor?
İlgi ve alakanız için teşekkürler.

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 332Member Intermediate
    Sevgili dostum. öncelikle almış olduğunuz ceza için üzgünüm. Toplamış olduğunuz sistem den ceza almanız mümkün değil bence ve bios  + ekran kartına da ovc yapıyorlar. Belkide arkadaşın senin bilmediğin veya görmediğin yada anlamadığın farklı bir şey yapmış olabilir... Bios 0vc yasak değil ama oyunda da hiç bir etkisinin bulnmadığını belirtmişlerdi bilmiyorum ben denemedim. İşlemcinin turbobost var zaten i7 9700k diyorsun canavar gibi ovc ye gerek yok. Süresiz ceza aldığınıza göre ciddi bir şey olabilir. Bu konuyu bilet yağmuru yapmanıza gerek yok. Dilerseniz discord warrock tr portalından canlı destek alabilirsiniz. Benden bu kadar umarım yararlı bir yazı olmuştur. Saygılarımla...
    vedatingo
  • vedatingovedatingo Posts: 1Member Beginner
    Değerli cevabınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Arkadaşım benden habersız bır sey yapıcak tarza bırı degıl zaten ovc yi oyun ıcın yapmadı genel bılgısayar performansı ıcın yaptı yani ben ona sordum warrockta ban sebebı oldugunu bıldıgımden banlanmamak ıcın.. Ekran kartında herhangi bir oynama yok.Zaten oyunda bende insanlara sordugumda bende ovc var mı, bombam erken patlıyor mu vs vs herkes hayır yok cevabını verdiler yani biosa ovc sanırım oyunu etkılemıyor.Discorddan canlı destege ulasacagım cevabın ıcın tesekkurler ıyı gunler..
    TankTesla
    Efendim ben bazı bildiğim konularda yanılıyor olabilirim, siz en iyisi bilet gönderin ve adminlerden discord Warrock türkçe den canlı destek alın. Her şey için ben teşekkür ederim. Saygılarımla , hayırlı ve sağlıklı günler dilerim.
  • Casimir0Casimir0 Posts: 1Member Beginner
    Hatalı şifre uyarısı veriyor , her gün girdiğim oyun. Başka bir kullanıcı adı aldım yine aynı hatayı alıyorum. Lütfen yardım
    Sevgili Casimir0, tam en garantisi siz bilet göndererek yardım alın. Dilerseniz discord warrock türkçe den canlı destek alabilirsiniz. Saygılarımla...
Sign In or Register to comment.